Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kombinovaná technika na papíře, 39,5 x 28 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1984, signováno vpravo dole Ronovský, zezadu opatřeno štítkem s určením.Autor viz TD 158, B 9/74, NEČVU 2/690.